Pourodzinowa ankieta coroczna [ZAKOŃCZONY]

 

Co jakiś czas trzeba zrobić badania – dać sobie pogrzebać palcem w słabiźnie, obmacać dokładnie cycki czy dać sobie pogrzebać patyczkiem i pobrać co nieco. Bo co jakiś czas trzeba sobie sprawdzić, czy anemii nie ma, cukrzycy, łysienia, zaburzeń erekcji, próchnicy czy wściku macicy. Robimy sobie badania tego i tamtego, żeby sprawdzić, czy wszystko z nami w porządku i czy starzejemy się radośnie i zdrowo. Bo jeśli nie, to zmieniamy swoje życie na lepsze –  rzucamy palenie, zrzucamy brzucha i zaczynamy zdrowo żyć. Ale bez danych z badań się nie da.

Dlatego na blogu ląduje pierwsza w jego życiu ankieta, która ma mi pomóc dostosować tego bloga do oczekiwań jego odbiorców, czyli Was. Pierwsza jej część to zaspokojenie mojej niezdrowej ciekawości na Wasz temat. W kolejnej pytam o zawartość bloga i trochę o to, w którą stronę iść i jaką wybrać drogę. Bo cośtam może mi się wydawać, ale niekoniecznie musi to mieć związek z prawdą. A że ankieta jest anonimowa, to możecie mi śmiało dowalić niewygodną prawdą po oczach. Chyba, że chcesz się podpisać, to śmiało – anonimowość gwarantowana i tak.

Ankieta będzie wisieć przez tydzień z kawałkiem tutaj i na moim fanpejdżu, czyli zamknę ją w przyszłą niedzielę mniej więcej o północy. Wyniki badań pojawią się zaraz po gruntownej, dogłębnej i dowcipnej analizie.

Mam wielką i gorącą prośbę, żebyście ją jednak wypełnili – to raptem minuta Waszego czasu, a dla mnie kopalnia wiedzy i bardzo ważna rzecz.

 

OK? No nie przewijaj i nie zamykaj tylko mie tu szybciutko wypełniaj te kropki. Proszeproszeprosze

 

Jeśli ankieta się nie wyświetla Wam we wpisie, to łapajta LINK BEZPOŚREDNI.

Gotowi? To proszę się rozebrać do pasa i oddychać… nie oddychać… oddychać… nie oddychać…

No i to by było na tyle.

Jeśli jesteś białogłową, to nie mam nic przeciwko temu, żebyś nałożyła koszulkę później.

MOŻESZ ODDYCHAĆ!!!

 


About Jacek eM

view all posts

Mąż, ojciec i projektant wnętrz. Fotograf-amator i wannabe bloger. Właściciel niewyparzonego jęzora i poczucia humoru w stylu noir. No i na wieczystej diecie...

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jacek eM: dizajnuch Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jacek eM: dizajnuch
Gość

Pytanie o stringach mnie mocno zaskakuje. A raczej odpowiedzi…