Dialogi małżeńskie #0: Kylie Minogue jest stara…

Jakiś czas temu przeczytałem pełną oburzenia recenzję klipu Kylie Minogue Sexercize napisaną przez jakiegoś świętojebliwego krytyka, który oburzał się, że kobieta po 40-ce ośmiela się cyt.:

śpiewać taneczne piosenki opiewające uroki zmysłowych rozkoszy.

Nie no, przecież kobieta po 40-ce to tylko stado kotów, cieplutki pledzik, herbatka z miodkiem i sokiem malinowym oraz obowiązkowo robótka na drutach albo szydełku. Co za pojebus, słów brak. Na temat takich kolesi kiedyś spłodzę notkę, na temat kobiet po 40-ce obowiązkowo też, na temat zmysłowych rozkoszy już stworzyłem.

Tymczasem sprawdziłem, że Kylie Minogue na świat przyszła w 1968r., zapodałem sobie na yt ten klip i… pozbierałem szczenę z podłogi.

– Kochanie – mówię do Pani Matki – popatrz, Kylie Minogue ma taki sam super tyłeczek, jak Twój. Wiesz, że ona ma 46 lat?
– Porównujesz mój tyłek do laski prawie DZIESIĘĆ LAT STARSZEJ?!?!?!

 

 


About Jacek eM

view all posts

Mąż, ojciec i projektant wnętrz. Fotograf-amator i wannabe bloger. Właściciel niewyparzonego jęzora i poczucia humoru w stylu noir. No i na wieczystej diecie...

21 Comments on this post

 1. Ups, to przypał..:D a kobiety takie wrażliwe przecież na punkcie wieku, że komplementu potrafią nie dostrzec, eh, nie ma jak się wybronić z tego 😀

  dagafox / Odpowiedz
 2. ja bym od razu męża porównała do czegos, aby było po równo:))

  Kat Nems / Odpowiedz
 3. Hahaha!!! Żona chyba żartowała;) Wiek nie ma znaczenia, tylko jak się czujemy, a czasem jest tak, że starsze wyglądają lepiej od młodszych, więc może zamiast komplementu żona usłyszała przytyk;). Żarcik taki.Pozdrawiam, Renata

  Prosperity by Renata / Odpowiedz
 4. Haha z tego nie da się dobrze wybrnąć ?no chyba ze Kylie byłaby 10 lat młodsza to wtedy tak??

  Katarzyna Mierzwa / Odpowiedz
 5. 🙂 nic dodać nic ująć, pozdrawiam 🙂

  KwadransdlaCiebie / Odpowiedz
 6. To po co gapisz się na obcy jak super tyłek masz w domu?:-P Wszystko w nadmiarze szkodzi, tyłki też. 🙂

 7. Prawidłowo zadane pytanie brzmi: „Czy dasz wiarę, że tyłeczek Kylie Minogue od 10 lat wygląda równie super, dokładnie jak Twój?” Nie. To też do dupy pytanie. Niespecjalnie da się wybrnąć z faktu dziesięcioletniej wnikliwej obserwacji tyłka Kylie. Po raz kolejny zło triumfuje. Nie ma dobrych pytań. Dzień dobry.

  therion / Odpowiedz
 8. Ojtamojtam 😉

  Izabela Mikita / Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*